1. REOKORR-BASIC Beton boyasi ve beton su geçirmez maddesi

REOKORR – BASIC iki bileşenli, suni reçine bazli beton boyasidir. Bu madde garajlar, derin yer alti garajlari, spor salonlari, depolarin kalici renkli boyanmasi, yüzeylerin dayanikliliginin artirilmasi için uygundur. 0.1 ile 0.3 milimetre kalinlikta, takriben 0.3 ile 0.5 kg/m2 miktarda, bir veya iki kat sürülebilir kaplama uygulandiginda betonun asil özelliklerini saklamakla beraber, natur ile renkli ve kaymaz bir kalitede de yapilabilir.
Kullanilmasi uzman bilgisi istemez.


2. REOKORR-NORMAL „Klassik” döşeme kaplamasi

Küçük ve orta derecede mekanik kullanimda 0.8 ile 2 milimetre kalinlikta, takriben 1,6 – 2,5 kg/m2 miktarda kullanimi tavsiye edilir. Garajlar, dükkanlar, magazalar, depolar, araba tamirat haneleri, atölyelerin, kolay temizlenebilir döşemelerininin kaplanmasinda kullanilir. Aşiri derece kimyasal madde kullanilan yerlerde, uygun bir tip kaplama maddesiyle beraber kullanilabilir. Renkli reçine kaplama(lar)i, betonun üst yüzeyini kapatir. Kolay yikanir, dayaniklilik gücü yüksektir. Yüksek dereceli kimyasal ve mekanik yüklenme halinde, cam iskele ile saglamlaştirilmiş REOKORR-HARD kaplamanin kullanilmasi tavsiye edilir
Kullanilmasi uzman bilgisi istemez.


3. REOKORR-EPOXY SYSTEM beton döşeme kaplamasi

REOKORR – NORMAL döşeme kullanildigi yerlerde, 0.5 ile 3 milimetre kalinlikta kullanilir. Renkli epoxy bazli dökülmüş reçine düşeme kaplamalar sanayide kirk yildir kullanilmaktadir. REOKORR-EPOXY IHS-2GT astar, astarlik dişinda glet maddesinde tutucu madde olarak ve boya kaplamasinda da kullanilabilir. REOCOLOR renk skalasina göre tek başinda da veya renklendirilerek de kullanilabilir. Tiner içermeyen bir ürün oldugu için, halen çalişmakta olan yerlerde, faaliyeti rahatsiz etmeden de kullanilabilir.
Kullanilmasi uzman bilgisi istemez.


4. Can teliyle saglamlaştirilmiş REOKORR-HARD sanayi yer döşemesi

Orta ve büyük derecede mekanik ve kimyasal kullanimda 2 ile 4 milimetre kalinlikta kullanimi tavsiye edilir.
Kolay yikanir, arasizdir, renkli bir kaplama olarak yüksek faaliyetli depolarda, atölyelerde, iamalat hanelerinde (makine sanayii, kimya sanayii, gida sanayii, ilaç sanayii), magazalarda ve plazalarda kullanilabilir.

Kimyasal dayanikliligi:
REOKORR-HARD N normal
REOKORR-HARD E artirilmiş
REOKORR-HARD K mükemmel
REOKORR-HARDK-vinyl azami
/Fazla bilgi Ingilizce olarak kimyasal dayaniklilik tabelasinda bulunabilir/

Teknik özellikleri ve fiyat orani mükemmeldir.


5. REOKORRlux granit gibi estetik kaplama

2 ile 5 milimetre kalinlikta yüksek estetik görünümündeki binalarin döşemesinde kullanilir. Mesela kamuya hizmet eden binalarda, bankalarda, plazalarda, magazalarda, kültür saraylarinda, garajlarda, depo magazalarinin döşemelerinde, küçük, orta ve aşiri derecede yüklenme halinde ise, can telle saglamlaştirilmiş REOKORR-HARDlux kalitesinde de yapilabilir. Döşeme granit görünümündeki renkli taşlarla, degişik renk karişimlarinda, üstü hafif prüzlü bir kalitede de yapilabilir.
Kullanilmasi uzman bilgisi istemez.

REOKORRlux’un yapisi 8 renk karişiminda (szintáblázat alá!!)


6. REOKORR-SUPERHARD polimer beton

10 ile 15 mimimetre kalinlikta özellikle büyük mekanik yüklenmesine dayanmasi gereken yerlerde, istendiginde renkli REOKORR kaplanmasiyla sanayi makineleri fabrikalarinda, cam fabrikalarinda, matbaalarda, ve tüm zemine yüksek basinç etkileyen ve aşiri aşinmasina karşi dayanikli olmasi gereken yerlerde kullanilabilir. Tam düz olamayan zeminlerde, kalin bir kat olarak kullaniminda telafi maddesi ve döşeme bir olarak da kullanilabilir.
Kullanilmasi uzman bilgisi istemez.

7. REOKORR-SPORT SYSTEM spor alanlarinin döşemesi

REOKORR-SPORT poliüretan bazli lastik halilarla kombine edilmiş renkli bir sistem, 10 ile 20 milimetre kalinlikta, spor saraylarinda, jimnastik salonlarinda, spor alanlarin kalici, büyük esneklikli iç mekan döşemesi olarak, istendigi takdirde kaymaz ve yüksek dereceli aşinmaya dayanikli bir kalitede de yapilabilir.
Esnek ve çok güçlü REOKORR-SPORT döşemesi degişik kalitede, (MEDIUM, HIGH) teknik gereksinime ve fiyata göre yapilir. Eklem korucu ve yaralanma riskini azaltan bir özellige sahiptir.
Kullanilmasi uzman bilgisi istemez.

8. REOCOLOR renk katalogu:

RAL 3009 oksid kizili Typ B
RAL 5012 açik mavi Typ A
RAL 6018 sarimtrak yeşil Typ B
RAL 7035 açik gri Typ A
RAL 1001 bej Typ B
RAL 6001 zümrüt yeşili TypB
RAL 7001 gümüş grisi Typ A
RAL 1018 sari Typ B

Büyük miktar sipariş halinde, istenilen renk de yapilabilir.

 

Danisma macara ve ingilizce !


English / Hungarian / Romanian / Slovakian / Hebrew / Russian / SLC(YU)